BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Novatoriška, solidu, rimta? O gal juokinga, gal graudu?

Krizės, kuri transformavosi į ekonominio sunkmečio sąvoka verčia suklusti ir būti atidiems – viskas, kas susijęs su darbo rinka, šiandien, negali praslysti pro mūsų akis. O jei dar esi amžinas bedarbis toks kaip aš – tai ypač aktualu.

Tai štai, kartą neturėdamas ką veikti lankiaus po blake.lt. Ten yra toks vyriškis, senas aktyvistas maruxz (nežinote, kaip šis, kaip vėliau paaiškės socialinių tinklų marketingo specialistas rūpinosi biurokratinos išnaikinimu Lietuvoje????), o kadangi aktyvistas – tai ir įrašų jo daug. Antai mane sudomino “alternatyvus jo CV”.

Skaitome - Marius moka “nemažai naudingų dalykų” ir šiaip yra geras, nes:
moku naudotis paieškos sistemomis ir susirasti man reikalingos informacijos per gana trumpą laiką”;

Savo mintis moku sklandžiai aprašyti, kadangi mano specialybė – RAŠYTOJAS” iš to pasties įrašo: “rašau anglų, rusų ir lietuvių kalbomis, galiu galiu surasti labai daug”; - tikrai sklandžiai, jei dar g-g-aliu, g-g-aliu rašytą būtų, suprastumet, kad Marius – mikčioja

Už savo „bazarą” atsakau - nerašau netiesos, tik faktus ar nuomones”; - na melas ar nesamonės ne retai pavadinamas “nuomone”

Galiu bendrauti bet kuriame socialiniame tinkle.”;

Faktas, kad susiradau savo žmoną per Draugas.lt turėtų dar labiau patvirtinti mano virtualaus bendravimo sugebėjimus.”;

Dizainario sapalionių teksto redaktoriai irgi ne visada supranta”; - čia ir argumentuojama, kad esama RAŠYTOJO?

Mėgstu turėti asistentą - žmogų, kuris daro darbus, kurių nemėgstu arba neturiu laiko, nes jie reikalauja krapštumo (ir kruopštumo).” – visai suprantama šiais krizės laikais, suvokiant tai, kad Marius faktiškai turi jokių specifinių savybių, jam gal net skyrių reiktų įsteigt, kaip sakot?

Na o čia žmogus, kuriam jūs, įmonės vadovai, patikėsit valdyti…

Marius. Jo asmeninė nuotr.

Marius. Jo asmeninė nuotr.

Šios dalies esmė ne “užvažiuoti” ant vieno ar kito asmens, o tiesiog parodyti, kad dažnai, kai rašai per daug, gali smarkiai nusikalbėti ir vietoje to, kad pasiektum norimą rezultatą, gali jį smarkiai nutolinti.

O štai čia, oficialus, įprastinis aprašymas. Siųlau atkreipti dėmesį į stiliaus ir gramatikos klaidas. Aš taip pat beraštis, bet rengdamas CV, o tuo labiau jį platindamas aš tikrai paprašyčiau raštingesnių asmenų pagalbos… Toliau - man na nerealu “socialinių tinklų merketingo specialistas” - kažin, ką turėjo omenyje Marius, kad jis gali sukurti socialinio tinklo naują idėją, generuoti socialinio tinklo pajamų, viešinimosi strategiją ar dar ką? Tačiau, kaip suvokiu, jis save pristato kaip reklamčiką, kuris pasiekia masę naudodamasis socialiniais tinklais.. Tai ar imtumete SOCIALINIŲ TINKLŲ MARKETINGO SPECIALISTĄ, kuris vargiai žino, kas yra marketingas apskritai? Beje, girdėjau, kad gmail’o paštas užvadintas “niku” itin patrauklus personalo atrankos specialistams…

O moralas kame? Moralas tame, kad nesamonės ir išdykavimus reikėtų daryti namie, su žmona, o ne viešinti. Jei mano CV baisus - jį pamatys tik atrankos specialistas, o kai jį išplatinsi viešai - savo įvaizdį gali susigadinti amžiui. Juk šiais laikais visi moka gerai ir greit naudotis paieškos sistemomis ir susirasti aktualią informaciją, Mariau. Įsikūnyk į darbdavį, kuriam klaviatura ir internetas - pagrindinis uždarbio šaltinis.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (9)

 1. Šitas tai labai geras darbuotojas, manau šiais sunkiais laikais galima visą komandą tokių surinkti.

 2. Tomas:

  “Šios dalies esmė ne “užvažiuoti” ant vieno ar kito asmens, o tiesiog parodyti ..”
  Na jo, bet gi žmogaus įvaizdį gadinat komentuodami vien tik neigiamas jo straipsnio savybes :)

 3. p:

  Tomai nesutinku. Matai, žmogus rašo tinklaraštį, kuriame nemažą dalį skiria savo darbui ir sau. Taigi, manau, kad jis savo gyvenimą viešina noriai, o jei jau viešina savo bloge, manau turi suvokti, kad kiti jo įrašus gali irgi žiūrėti bei dėl jų diskutuoti. O savo įvaizdį gadina jis pats - darbdaviai tikrai ne kvailesni už mane. Dalis jų ir rašyt moka, dalis - dirbę redakcijose gramatiką ir kalbos kultūrą “išzubrinę”… Taigi, galima pykti ant manęs, kad aš pakomentavau, bet tai pamatyti gali visi…

 4. labai ačiū už mano CV reklamą. Beje, atsakau del socialinių tinklų marketingo pareigybės. Esu sukūręs specifinį socialinį tinklą pasauliniu mastu, vadovavęs jo marketingui, todėl galiu drąsiai teigti, kad galiu ir SUGEBU socialinius tinklus kurti ir juos padaryti pelningus. Nereikia kabinėtis prie tokio ‘posto’ (pareigomis to nepavadinčiau, nes Lietuvoje jos vadinomas trumpučiu lietuvišku žodeliu “Projektų vadovas” :))

  Beje, ačiū, kad pastebite klaidas. Pasistengsiu jas ištaisyti.

  Tinklaraštis yra asmeninės nuomonės išraiška, todėl reikalauti iš jo taisyklingos lietuviškos rašysenos 3 asmeniu ne visada tikslinga. Kai kurie “negeri”, bet liaudies plačiai vartojami žodžiai buvo pavartoti su tam tikru tikslu… Be to, aš ten apie save rašau, o ne šiaip straipsnius.

 5. Thank you a lot for giving everyone remarkably pleasant opportunity to read articles and blog posts from this website.

 6. Enjoy math games on your computer with your good friends or together with your teacher or mom and dad on zMathGames™. Our educative math games will sharpen your math abilities and raise your rapid thinking abilities and coordination all at the same time.

 7. I won’t think twice to recommend your blog to any individual who would need care on this problem.

 8. I have to admit this content was very worthwhile. I discovered you with a google search and was rather stunned at your rank for this article.

 9. I must say this article was very interesting. I found you with a google search and was rather impressed by your rank for this article.

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.